Informujemy, że do końca lipca 2019 r. dojazd do hostelu będzie utrudniony z powodu trwającego remontu drogi. Prosimy o kierowanie się trasą oznaczoną żółtymi tabliczkami OBJAZD DO ul. ZAWODZIE. Informujemy także, że znak zakazu wjazdu w ul. Zawodzie nie dotyczy gości hostelu. Mapka objazdu.


AKTUALIZACJA! Z uwagi na to, że prace remontowe prowadzone są na różnych odcinkach drogi i każdego dnia dojazd do hostelu odbywa się z innej strony ul. Zawodzie, prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 664 162 323) przed przybyciem, to wskażemy właściwą trasę.

 

JustHostel znajduje się w pobliżu starej części Gdańska, blisko trasy dojazdowej od strony Warszawy (S7).

Dojazd samochodem. Z ul. Elbląskiej (S7 – wyjazd na Warszawę) należy skręcić w ul. Opłotki: od strony Warszawy – w lewo przed stacją benzynową Orlen, od strony centrum Gdańska – w prawo za stacją benzynową Orlen. Następnie, po dojechaniu do betonowej kładki, należy skręcić tuż za nią w lewo w ul. Zawodzie. JustHostel znajduje się po prawej stronie, ok. 150m od skrzyżowania.

UWAGA! Dojazd autobusów możliwy jest jedynie od ul. Zawodników ze względu na nośność betonowej kładki.

Dojazd komunikacją miejską. Z dworca Gdańsk Główny– dojazd tramwajami 3, 8 i 9, kierunek: Stogi i Przeróbka. Należy wysiąść na przystanku Brama Żuławska (szósty przystanek od dworca). W przejściu podziemnym skręcić w prawo, następnie po wyjściu z powrotem na górę, za salonem samochodowym Citroen skręcić ponownie w prawo. Następnie należy iść ul. Zawodników wzdłuż stadionu GKŻ Wybrzeże. Po przejściu przez niebieski stalowy most należy skręcić w lewo w ul. Osiedle, następnie przed mostkiem w prawo w ul. Zawodzie. JustHostel znajduje się ok. 150m od skrzyżowania. Dojazd autobusami 112 i 186, kierunek: Przegalina lub Górki Wschodnie. Należy wysiąść na przystanku Miałki Szlak. Następnie należy cofnąć się do ul. Opłotki (pierwsza w lewo tuż przed stacją benzynową). Po przejściu przez betonową kładkę należy skręcić od razu w lewo w ul. Zawodzie. JustHostel znajduje się ok. 150m od skrzyżowania.Można dojechać również autobusem linii 178, który jedzie z Gdańska Głównego. Przystanek Dworkowa znajduje się bardzo blisko JustHostelu, ale autobus jeździ tylko raz na godzinę i bardzo okrężną trasą.