Aktulaności Z Gdańska i Okolic

17 – 18 czerwca 2016 r. – Fląder Festiwal

FLĄDER FESTIWAL dwudniowy, niebiletowany festiwal muzyczny jest w tej chwili jedną z bardziej rozpoznawalnych imprez tego typu w kraju, uznanym festiwalem promującym polską muzykę niezależną, ściągającym rzesze uczestników. Festiwal łączy wiele muzycznych gatunków, wypełnia zapotrzebowanie wielu słuchaczy w różnym wieku ze względu na różnorodność stylów i doświadczenie występujących artystów. A to, że odbywa się na plaży jest jego niewątpliwym atutem.

FLĄDER to możliwość zagrania na niesztampowej imprezie oraz okazja do zapoznania się z twórczością oryginalnych, niezależnych wykonawców. Festiwal może pochwalić się tym, że wielu uznanych w tej chwili artystów pierwsze kroki stawiało na deskach flądrowej sceny, a niektóre popularne zespoły zagrały pierwszy raz w Trójmieście właśnie na tym Festiwalu.

Pewną zasadą festiwalu jest też to, że dani artyści pojawiają się tam tylko raz. Co roku jest całkowicie nowy line-up, więc tym bardziej warto posłuchać występujących bo taka okazja może nie pojawić się prędko.

Zatem polecamy Fląder Festiwal, który odbędzie się 17 i 18 czerwca w Gdańsku Brzeźnie jak zwykle w tej samej ciekawej scenerii na plaży obok gdańskiego mola.

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Katalog stron